Hogyan lehet megbirkózni egy partner halálával?

Hogyan lehet megbirkózni egy partner halálával?

A halál az egyik nem túl népszerű téma. Egy szeretett ember halála a legrosszabb dolog, ami történhet veled az életben. Szóval hogyan birkózik meg egy partner halálával? Hogyan birkózol meg egy szeretett személy elvesztésével? Mit tegyünk, hogy új életet kezdjünk?

A halál az élet természetes velejárója

Először is fel kell ismernünk, hogy a halál természetes velejárója életeket. Nem mindegy, hogy hosszan tartó betegség után, vagy idős kor miatt várta-e kedvese halálát, vagy teljesen váratlanul, autóbalesetben vagy baleset következtében halt meg. A szeretett személy elvesztése miatti irreális fájdalom mindkét fent említett esetben elkíséri Önt. Annál rosszabb lesz, ha nemcsak partnerek/házastársak vagytok, hanem életetek legjobb barátai is.

Az idő minden sebet begyógyít

Ahhoz, hogy "túljuthassunk" ezen veszteség, helyreállítási időre van szüksége. Ne fojtsd el az érzelmeidet. Sírj a téged ért szerencsétlenségen, és adj időt fájó szívednek, hogy meggyógyuljon.

Ne zárkózz be magadba, ne fetrengj a fájdalomban vagy az önsajnálatban

Ilyen az út nem jó. Minél tovább maradsz távol a külvilágtól, annál keserűbb leszel. Ne feledje, hogy minden fájdalmat egyszer le kell győzni, és ez ebben az esetben is ugyanaz.

Csináljon olyan dolgokat, amelyek boldoggá tesznek.

Társkodjon olyan emberekkel, akik szeretettel és boldogsággal töltenek el. Látogassa meg a közvetlen családot, csevegjen a barátokkal. Beszélj arról, hogy mi zavar, és mit érzel. Próbáld meg magadnak teljesíteni párod utolsó kívánságát, amit halála előtt kifejezett. Ha nem tudsz semmi ilyesmit, az nem baj. Csinálj valamit, amiről tudod, hogy boldoggá tenné elhunyt partneredet. Gondolj azokra a jó dolgokra, amelyeket együtt tapasztaltatok meg. Gyújts neki gyertyát otthon és a temetőben. Lassan, de biztosan térjen vissza a megszokott személyes és munkahelyi életéhez.

Ne rohanjon új életbe

Amikor a boldogság érzése meghaladja a negatív érzéseket, kezdjen el nyitni a lehetőség előtt. hogy elfogadj valaki újat az életedbe. Ne rohanjon bele egy új kapcsolatba, nehéz lesz új párt találni. A be nem gyógyult fájdalom előbb-utóbb felszínre tör, és az új partner nem érezné jól magát melletted. Próbálja meg lassan eltávolítani elhunyt partnerét az életéből. Tartsd őt elmédben és szívedben, emlékezz rá mindig szeretettel és tisztelettel. És ha ezt megteheti, jó úton halad afelé, hogy valaki mást szeressen.


Hasonló cikkek

mítosz a kapcsolatokról, amelyekben hiszünk

Annyi biztos tanács létezik a partnerkapcsolatokkal kapcsolatban, hogy kevesen tudják, hogyan javítsák ki. És ez jó dolog, mert sokan tévednek. Nem szándékosan hamisak, felülmúltak vagy egyszerűen nem kérdőjelezhetők meg. És ennek a "bölcs tanácsnak" nagy része egyenesen káros lehet.

Ki tudod fejezni az egyet nem értésedet egy kapcsolatban?

Száz ember, száz íz. Mindannyian ismerjük a szárnyas közmondást, de kevesen emlékeznek rá. Sajnos gyakran előfordul, hogy az egyet nem értés legkisebb kifejezését is támadásnak tekintik. És azonnal vita alakul ki. Megesik veled, hogy sokszor inkább beleegyezel valami kellemetlenbe, csak hogy béke legyen otthon? Vagy képes vagy csontig küzdeni, hogy megvédd a nézőpontodat?

Jó randevúzást!

Valószínűleg minden pár az első randevúval foglalkozik a legtöbbet. Mit vegyek fel, mit fogunk csinálni, hol ülünk, miről fogunk beszélgetni? Minden második randevú ilyenkor egy kicsit méltánytalanul elhanyagolt. Mintha kevésbé lenne fontos, mint az első! De ne felejtsd el, hogy az első randevún benyomást keltesz, kapcsolatot építesz másokra! Kifogyott az ötletekből? Tekintse meg tippjeinket, hogyan töltsön le egy felejthetetlen randevút!

Folyamatosan szerelmes vagy az exedbe?

Volt egy szomorú szakítás, és még mindig nem tudod túltenni magad rajta? Talán azért, mert még mindig ragaszkodsz az exedhez. Ellenőrizze, hogy igaz-e vagy sem.

Hogyan űzz el egy férfit magadtól?

Az együttélés egy párban soha nem könnyű. Leginkább minden kapcsolatban találkozunk problémákkal. De mi van akkor, ha a barátod néhány hónapnyi randevú után elhagy? Lehet, hogy te követed el azokat a hibákat, amelyek bármelyik férfi kedvét elriasztják. Mit kell tehát elkerülni?

Hogyan lehet unatkozni egy kapcsolatban?

Egy ideje együtt vagytok, és hirtelen az unalom jeleit érezte a kapcsolatában? Mielőtt elhamarkodott következtetéseket vonna le, ez teljesen normális! Röviden: a másik fél "pusztán" jelenléte már nem elég számodra. A szerelem azt üzeni, hogy ideje elkezdeni aktívan létrehozni a közös értékeket. Hogyan kell csinálni? Tanácsot adunk.

Legújabb cikkek

Május elseje, a szerelem ideje

Május elseje, a szerelmesek ünnepe. Virágok és fák kezdenek virágozni mindenhol. Az állatok szaporodnak. A természet örül. Hagyd, hogy magával ragadja a tavaszi hangulat, és hívd el szerelmedet egy randevúra május elsején. Tanácsot adunk, hol és hogyan töltsön el egy ilyen varázslatos napot.

Mi zavarja a férfiakat a nőkben?

Mindannyian tudjuk, hogy a férfiak és a nők időről időre nem értik meg egymást. De mi a leggyakoribb oka a párkapcsolati vitáknak? Miért mennek a nők néha a férfiak idegeire? Kedves hölgyeim, nézzétek meg, mit tehettek, hogy szerelmüket száz százalékra fordítsák.

Tények és mítoszok a szerelemről, a szexről és a kapcsolatokról

Bizonyára ismersz számos mondást a szerelemről, a szexről vagy a kapcsolatokról. Melyikük igaz, és melyek csak mítoszok? Nézzük meg együtt a párkapcsolatokkal kapcsolatos leggyakoribb igazságokat és tévedéseket.

Csillogó egy kapcsolatban

Nem hiába mondják, hogy amikor egy nő találkozik egy férfival, a dolgok szépen elkezdenek szikrázni köztük. És nem, amikor a férfiak és a nők fizikailag és pszichológiailag teljesen különböző egyének. Ez azonban a kölcsönös szikra töltésétől függ. Legyen szó a vonzás szikráiról, vagy inkább a viták okozta szikrákról. Ha van pozitív szikra a kapcsolatban, az rendben van. Ha negatív, akkor ideje tenni valamit a kapcsolatoddal.

Szakadás a kapcsolatban

Találtad már magad olyan helyzetben, hogy még mindig együtt éltek, de mindkettőtöknek megvan a saját élete? Még mindig szeretitek egymást, de már semmi sem olyan, mint régen? Nem tudtok együtt élni, de egymás nélkül sem? Akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy szünetet tartsunk a kapcsolatban! Mit jelent valójában egy kapcsolat megszakítása? Az, hogy néhány hétig-hónapig nem látjátok egymást, vagy a szerelmeteteknek vége?

Fotó dátum vagy dokumentálja a szerelem!

Élete legboldogabb időszakát éled? Találkoztál már végzetes szerelmeddel, és szeretnéd örökre megőrizni életed eme szép időszakának emlékeit? Nem számít, hogy újonnan szerelmes vagy, vagy már régóta randiztál. A lényeg az, hogy meg akar-e őrizni néhány szép kézzelfogható emléket erről az időszakról. Ha igen, akkor a közös élmények vagy életünk mérföldkövei fotódokumentációja lehet az ideális megoldás.