A kor számít, vagy egy idősebb partner előnye

A kor számít, vagy egy idősebb partner előnye

Nézzünk olyan mélyre a történelembe, amennyire csak akarunk, egy idősebb partnerrel való kapcsolat nem kivétel. Az utóbbi évek trendje a partnerek életkorának kiegyenlítése, és még az idősebb nő - fiatal férfi modell sem fog különösebben meglepni senkit. De mi az előnye, ha egy idősebb férfival randevúzunk?

A férfiak később érnek

Mindig is hagyomány volt, hogy a férfiak némileg elmaradnak a fejlődésben a nőktől. A kutatás nemcsak a serdülőkorú gyermekekre, hanem a felnőttekre is irányul. És kiderül, hogy a férfiak soha nem érik utol a lányokat a fejlődésben. A féltékenység és a versenyképesség csak negyven után hagyja el őket. Ezért csak ebben a korosztályban talál egy kiegyensúlyozott férfit, aki úriemberként tud viselkedni.

Szexuális tapasztalat

A szexuális érettség szintén az előző ponthoz kapcsolódik. És ez alatt nem azt értjük, hogy a férfiaknak hány szexuális partnerük van "mögött". A fiatalkorunkban erősen befolyásoló hormonok a férfiaknál csak ötven éves koruk körül nyugszanak meg. Minden szex nem csupán az önkielégítésre való törekvés. Sajnos ez nem csak az ő hibájuk. Fiatalkorban "vernek" velük a hormonok. Csak ötven után tudnak jobban az Ön elégedettségére összpontosítani. Több türelmük van hozzá.

Szülők és gyerekek

Ismered azt az érzést, amikor rájössz, hogy egy férfi inkább anyaként, mint partnerként keres téged? Szóval nem kell aggódnod emiatt egy idősebb férfival. Régóta kikerült szülőfészkéből, így a legtöbb esetben tud magáról gondoskodni. Főleg, ha ő maga is szülő. És bónuszként tegyük hozzá, hogy az ötvenes éveiben járó férfiak gyerekei általában már abban a korban vannak, amikor ők maguk kezdik megoldani a mami és apa kislányainak problémáját.

Bármit mondanak, az igaz

h2>

Legyen szó feledékenységről vagy puszta gazemberségről, az idősebb férfiak egyiket sem követik el. Nem pusztán szórakozásból zsákolják a nőket, és nem „tereli el” a figyelmüket a barátokkal való egész estés italozásra való meghívások vagy a bárban való razziák. Már nincs idejük és általában nincs kedvük a játékokhoz és a nők manipulálásához. Ráadásul a már említett érettségnek köszönhetően sikerült megérteniük, hogy mások elismerést érdemelnek. Tehát nem bánnak úgy a nőkkel vagy másokkal, mint ők.


Hasonló cikkek

Mítoszok a szerelemről

Mindenkinek van lelki társa a világon. Csak meg kell találnod. Mindannyian hallottuk már legalább egyszer, és mindannyian türelmesen keressük. A szerelem, mint egy férfi és nő közötti egyedi érzés fogalma azonban nem mindig volt érvényes. A tündérmesékben elhangzó szerelem valójában egészen fiatal. Ebben a formában alig kétszáz éve ismerjük. Ennek ellenére rengeteg olyan ötletet alkottunk már, amelyeket vitathatatlannak tartunk. Mi a három legnagyobb?

Szerelmes kapcsolat vagy ok?

Az ideális változat az, amikor két ember azért van együtt, mert szeretik egymást. Ha azonban hiányzik a szenvedély a kapcsolatodból, ne ess kétségbe. Még a pusztán észen alapuló szenvedély nélküli partnerség is remekül működhet. De melyik kapcsolatban boldogabbak az emberek? Értelemből vagy szerelemből fog tovább tartani egy kapcsolat? Nézzük meg együtt e változatok előnyeit és hátrányait.

A férfiak féltékenységének leggyakoribb okai

Sok nő azt feltételezi, hogy a férfiak féltékenyek barátnőjük barátaira, hírességekre, akiket a lány csodál, vagy esetleg egy kollégájára, akivel állítólag mindig olyan jókat beszélget. Logikus érvelés. Meg fogunk lepni, de ezek az okok elég mélyen benne vannak a „versenytársak” listáján. Ki, vagy inkább mi okozza a legnagyobb ráncokat a homlokán?

Átmeneti kapcsolat vagy válság?

A kapcsolatok bizonyos evolúción mennek keresztül. Lehetnek jobbak, lehetnek rosszabbak, tapasztalnak csúcsokat és mélypontokat. Ha dolgozol a kapcsolatodon, az idővel valóban életre szóló szerelemmé nőhet ki. De néha, akár akarjuk, akár nem, elérik természetes végüket. Nincs ezzel semmi baj. De amikor egy ilyen "átmeneti" kapcsolatban maradsz, egyre boldogtalanabb leszel. Tudjuk, hogyan lehet megkülönböztetni egy átmeneti kapcsolatot a puszta partnerségi válságtól. Te is tudod?

Mit nem igazán értenek a férfiak a nőkben?

Vannak dolgok, amelyeket csak a nők értenek meg. A férfiak csak a fejüket csóválják rájuk. Nem igazán lehet megosztani velük. Mit is értünk pontosan?

Barátok vagytok vagy randiztok?

Randiznak, vagy tényleg csak jó barátok vagytok? Mindannyian feltettünk már ilyen kérdést életében legalább egyszer. És ennek nem feltétlenül az ő fiatalkorukban kellett történnie, amikor mindenki egyformán babrált a kapcsolatokban. Még ma is egyfajta légüres térben ragadhattál te és egy hozzád közel álló személy, amikor nem vagytok barátok, és egyáltalán nem randiztok. Tekintse meg, hogyan teljesít, és ennek megfelelően tegye meg a következő lépéseket.

Legújabb cikkek

Május elseje, a szerelem ideje

Május elseje, a szerelmesek ünnepe. Virágok és fák kezdenek virágozni mindenhol. Az állatok szaporodnak. A természet örül. Hagyd, hogy magával ragadja a tavaszi hangulat, és hívd el szerelmedet egy randevúra május elsején. Tanácsot adunk, hol és hogyan töltsön el egy ilyen varázslatos napot.

Mi zavarja a férfiakat a nőkben?

Mindannyian tudjuk, hogy a férfiak és a nők időről időre nem értik meg egymást. De mi a leggyakoribb oka a párkapcsolati vitáknak? Miért mennek a nők néha a férfiak idegeire? Kedves hölgyeim, nézzétek meg, mit tehettek, hogy szerelmüket száz százalékra fordítsák.

Tények és mítoszok a szerelemről, a szexről és a kapcsolatokról

Bizonyára ismersz számos mondást a szerelemről, a szexről vagy a kapcsolatokról. Melyikük igaz, és melyek csak mítoszok? Nézzük meg együtt a párkapcsolatokkal kapcsolatos leggyakoribb igazságokat és tévedéseket.

Csillogó egy kapcsolatban

Nem hiába mondják, hogy amikor egy nő találkozik egy férfival, a dolgok szépen elkezdenek szikrázni köztük. És nem, amikor a férfiak és a nők fizikailag és pszichológiailag teljesen különböző egyének. Ez azonban a kölcsönös szikra töltésétől függ. Legyen szó a vonzás szikráiról, vagy inkább a viták okozta szikrákról. Ha van pozitív szikra a kapcsolatban, az rendben van. Ha negatív, akkor ideje tenni valamit a kapcsolatoddal.

Szakadás a kapcsolatban

Találtad már magad olyan helyzetben, hogy még mindig együtt éltek, de mindkettőtöknek megvan a saját élete? Még mindig szeretitek egymást, de már semmi sem olyan, mint régen? Nem tudtok együtt élni, de egymás nélkül sem? Akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy szünetet tartsunk a kapcsolatban! Mit jelent valójában egy kapcsolat megszakítása? Az, hogy néhány hétig-hónapig nem látjátok egymást, vagy a szerelmeteteknek vége?

Fotó dátum vagy dokumentálja a szerelem!

Élete legboldogabb időszakát éled? Találkoztál már végzetes szerelmeddel, és szeretnéd örökre megőrizni életed eme szép időszakának emlékeit? Nem számít, hogy újonnan szerelmes vagy, vagy már régóta randiztál. A lényeg az, hogy meg akar-e őrizni néhány szép kézzelfogható emléket erről az időszakról. Ha igen, akkor a közös élmények vagy életünk mérföldkövei fotódokumentációja lehet az ideális megoldás.